Tüm olasılıklara hazır

Yol bitse de sizin için sorun değil. Touareg ile her türlü arazi sizin için başka bir yol: Sürekli devrede olan dört tekerlekten çekiş ve özel arazi şanzımanı sunan 4MOTION® sistemi sayesinde, motor gücü tüm tekerleklere eşit olarak dağıtılıyor. Sonuç: Neredeyse tüm arazi koşullarında kusursuz bir yol tutuşu ve çekiş gücü.

İlk görüşte aşk

Ön tasarıma dahil edilen karakteristik radyatör ızgarası sayesinde, Touareg’e âşık olmamak elde değil. Izgaranın çarpıcı hatlarını vurgulayan entegre Bi-Xenon farlar, otomobilin kendine has tasarımını bir kez daha öne çıkarıyor. Yeniden tasarlanan LED stop lambaları ve hatları belirginleştirilmiş bagaj kapağıyla Touareg, bir önceki modelden çok daha sportif duruyor.

 

Hepsi sizin için…

Touareg’in içinde olduğunuz sürece dışarıdaki zorluklar sizin için hiçbir şey ifade etmez. Çünkü son derece konforlu iç mekânında her şey elinizin altında. Ergonomik olarak tasarlanmış tüm gösterge ve kumandalar tam da bulacağınızı düşündüğünüz yerde. Yeniden yorumlanmış krom detaylarsa Touareg’i çok daha şık hale getiriyor.