Artık çok daha güçlü.

T-Roc IQ. LIGHT – LED Matrix farları ile gece, gündüz ya da tüm şartlarda görüş mesafenizi iyileştirir. Geliştirilmiş farları ile T-Roc, aracınızın sürüş durumunu kontrol ederek LED segmentlerini etkinleştirir ve devre dışı bırakarak ideal ışık seviyesini sunar. T-Roc’un ‘DLA’ Dinamik Uzun Far Asistanı ile T-Roc sürücüsünün ve trafikteki sürücülerin güvenliğini sağlar. T-Roc park, fren, sinyal, geri vites ve sis farlarında kullanılan IQ. LIGHT LED teknolojisi ile modern bir tasarım sunar. Geliştirilen tamponları sayesinde, T-Roc’un yüksek hızlarda dahi doğrusal stabilizasyon sağlamasına olanak tanır.

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans.

T-Roc teknolojisi ile 1.5 litre hacimli Turboşarj Kademeli Enjeksiyon ‘TSI’ güç ünitesi, yüksek performans beklentisini düşük yakıt tüketimiyle birleştir. “TSI” teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen’in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. T-Roc’un gelişmiş şanzıman teknolojisi, Çift Kavramalı Şanzıman ‘DSG’, konforlu ve pürüzsüz sürüş ile Volkswagen manuel viteslerin yüksek performans ve düşük yakıt tüketimini birleştirir. Bu sayede, siz T-Roc aracınızla hızlanırken sistem, birkaç saniyede vitesi yükseltir ve sarsıntı, hızlanmada kesinti ve güç kaybını ortadan kaldırır.

Teknoloji ve kalitenin buluşma noktası.

T-Roc’un iç mekân tasarımını üst düzeye çıkarmak amacıyla, modern dekoratif kaplamaları, araç içi yansımaları önlemek amacıyla kullanılan mat yüzeyleri ile kokpitte şık bir görünüm sunar. Yenilenen tasarımıyla çok fonksiyonlu deri direksiyon, bilgi ve eğlence sistemleri, dokunmatik ve sezgisel kontrolleri ile tüm ayarlar T-Roc sürücülerinin parmağının ucunda.. Modern tasarımlı deri direksiyonun yanında, 8 ‘Dijital Gösterge Paneli ‘Digital Cockpit’’ ve 10,25 ‘Dijital Gösterge Paneli ‘Digital Cockpit Pro’’ ile T-Roc kullanıcılarının beklentilerine göre ekranı tasarlamalarına olanak sağlar.

Kolay açılır, kolay kapanır.

T-Roc’unuza ulaştığınızda elleriniz yüklerle mi dolu, hiç sorun değil.. T-Roc’un bagaj kapağını ayağınızın bir hareketliyle kolayca açabilirsiniz. Kolay Açılır/Kapanır Bagaj Kapağı ‘Easy Open/Close’ sistemine ek olarak Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi ‘Keyless Access’, T-Roc’un anahtarını uzaktan tanıyabilir.

Hayatın koşturması arkanızda, güneş üzerinizde kalsın.

T-Roc’un ultra geniş Panaromik Açılır Cam Tavanı, yukarıdan geriye doğru açılarak yolların dikkatini çekmeye hazır. T-Roc’un Panaromik Açılır Cam Tavanı tek bir elektrikli buton ile kontrol edilebilirken, ön kısmı yukarıya doğru kaldırılabilir ya da tamamen açılarak gökyüzü ile sizi buluşturarak, T-Roc’un dilediğinizce gün ışığı ve temiz havayla dolmasını sağlayabilir. Aynı zamanda T-Roc’un tasarımında kullanılan UV filtreli cam, üstün kaliteli gölgelik birleştiğinde T-Roc’un güneş ışınlarına maruz kalsa dahi aracınızın sıcaklığını size uygun hale getirebilmenize olanak sunar.

Sevdiğiniz uygulamaların hepsi T-Roc’da!

Mobil telefonunuzu T-Roc’unuzda kullanmak ister misiniz? Mobil Bağlantı Arayüzü ‘App-Connect’ ile, T-Roc’ta tercihinize bağlı seçeceğiniz uygulama ve içerikleri kullanmanızı sağlarken, saritalar, müzikler ve haberler gibi birçok uygulamaya erişiminize olanak sağlar. T-Roc Qi teknolojisini kullanabileceğiniz akıllı telefonlarınızı şarj edebilirsiniz, bu sayede uyumsuz USB tiplerinden ve birbirine karışan kablolardan kurtulmuş olacaksınız. T-Roc’un kablosuz araç içi şarj özelliğini kullanabilmeniz için, akıllı telefonunuzun ayarlar kısmında bulunan ‘Kablosuz Şarj’ fonksiyonunu aktif etmeniz gerekmektedir.

Bilimkurgu filmlerinden caddelere.

Adaptif Hız Sabitleyici ‘ACC’, T-Roc sürücüsünün öncesinde ayarladığı maksimum hız ve araç takibini korumayı sağlarken trafikte, dur-kalk sistemi ile önde seyreden aracın arkasında durup, hareket edebilmektedir. T-Roc sürücülerine sunulan Yarı Otonom Sürüş Asistanı ‘Travel Assist’ sistemi ile radar, sensör ve kameralar sayesinde şeridi takip eder, gaz ve fren kararlarını otonom olarak verebilir. Bunlara ek olarak T-Roc’ta Şerit Değiştirme Asistanı ‘Side Assist’ siz şeritte ilerlerken T-Roc’un yan aynalarından tespit edemeyeceğiniz kör noktalar için size bildirim iletir. Park Asistanı ‘Park Assist’ sayesinde T-Roc, park boşlukların T-Roc için uygun olup olmayacağını söyler ve sizin yerinize park edebilir. Üstelik konforunuz için T-Roc sizin yerinize park yerinden otomatik olarak çıkma özelliğini de bulundurmakta. T-Roc yaya algılama özelliği Ön Bölge Asistanı ‘Front Assist’ ile bir yaya ya da başka bir araç ile çarpışma durumunda kazanın şiddetini azaltmaya olanak sağlamaktadır.