Yeni Polo. Daha dijital ve akıllı.

Ne kadar dikkatli bakarsanız bakın, bazıları göründüğünden fazlasıdır. Modern dokunuşlarla yeniden yorumlanan kompakt gövdesinin ardında sakladığı geniş iç mekanı ve yükleme kapasitesi, Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” ve IQ.LIGHT – LED Matrix farlar gibi premium otomobillerde görmeye alışık olduğumuz teknolojileri, hiçbir zaman değişmeyen Volkswagen üretim kalitesi ve sağlamlığıyla Yeni Polo, şimdi sizi bekliyor.

7 ileri Çift Kavramalı Şanzıman “DSG”.

Yeni Polo, manuel vitesli modellerden bile daha yüksek performanslı, daha düşük yakıt tüketimine sahip ve daha çevreci. Üstün mekatronik sistemi sayesinde Çift Kavramalı Şanzıman “DSG”, adeta ışık hızında bir üst vitese geçer ve bu sayede diğer otomatik şanzımanlarda karşılaşılabilen sarsıntı, hızlanmada kesinti ve güç kaybının tamamen önüne geçer. Volkswagen’in motor sporlarında elde ettiği deneyimin bu mühendislik harikası ürünü, etkili performans, düşük yakıt tüketimi ve üstün sürüş keyfi için hizmetinizde.

Hem tasarım hem tasarruf.

Yeni Polo’nun tüm donanım seviyelerinde kullanılan LED Stop Lambalarının düşük enerji tüketimi ve uzun ömürleriyle ekonomi, yenilikçi bir ışık imzası tasarımı ile buluşur. Yeni Polo’nun bu üstün aydınlatma sistemleri, Style donanım seviyesinde bulunan IQ. LIGHT – LED Stop lambalarının dinamik sinyalleri ve animasyonlu fren lambaları ile birleştiğinde trafikte erken fark edilmenin iki temel avantajını size yaşatır: Güvenlik ve ilgi dolu bakışlar.